Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yazılarınız!!

4 posters
YazarMesaj
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:36 pm

arkadaslar şiir dısında karalamıs oldugunuz yazıları burada toplayalım ben baslayam ıstersenız..

sanırım geldık yıne baslangıca kısır dongunun baslangıcı bu.dongude her nokta aslında bır baslangıc ve sonu yok.sureklı baslamaktan kırılmıyor su cember.dongude her baslangıc guzel olsada kısır donugumun sonucu aynı KAYBEDİS.ve su anda bulundugum nokta haykırıs.dongumuz ıse haykırıs,bulus,baglanıs ve kaybediş.ıste dongu bu neresınde baslarsan basla sonlar hep aynı.kırılan kalp parcalrı hepsınde batıyor vucuduma ve kanatıyor.her dongu kendı ıcınde acı.

falan filan kotu yazı ama olsun baslangıc ıcın cesaretlendırme..
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:40 pm

wooww..hariqa olmush! bnimde yağmur die bi yazım wardı bulursam yollarm Smile
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:46 pm

beklıyoruz yagmur guzel bnm ıntıhar mektubu gıbı bır yazım varıd onun adıda yagmurdu
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:47 pm

bnimde bi intihar mektubum war...çoq edebi oldu...annem bulmush saklıo şimdi..bi soriim..
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:53 pm

hehehe aslında yazdıgım yazıların cogu bır kacıs mektubu gıbı ya olume dogru bır kacıs ya da soyutlanmaya dogru bır kacıs..annemle aram kotuyken ona yazdıgım brı yazı bızım aramızı duzeltmıstı okadar kı annem evden kacıp ıntıhar ettıgımı dusunmus.dıpnot o yazıyı yazarken gozyaslarım kagıdı suslemıstı
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:58 pm

annem intihar mektubunu bulunca herkese haber wermiş!! konuştuq 2 saat kızım bişy mi yaptıq fln dio Very Happy:D:D değerm annaşıldı biras..
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 6:59 pm

hehhe onlar ole degerı anlıyorlar ama sadece bıkac gunluk sonra yıne nazı esır kampına donusturuyorlar hayatını
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:01 pm

eveeettt!!!!
2 gün sonra yine aynı...bazı şeyler hayatta hiç deişmio..
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:02 pm

evet ya oysakı herkes kek bır bıcımde degısmeyen tek sey degısımdır sozune ınanıyorlar
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2007 7:06 pm

eft...değişmeyen tek şey deişmemektir..ne olursa olsun yine yoluna devam etmek?!aldırış etmemek?! insanlar değişmesler..tepkileri de..
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 4:54 pm

hatalarin insani deneyimlestirdigini ogrenmistim fakat bu ogrendigim de yanlismis her zamanki gibi.yine dustum galiba sanrim hep yerdeydim sadece kalktigimi goruordum ruyamda ruya bitince yine yerde olmak uzuordu insani/belkide ruya gormeyi birakmaliydim ama olmadi yerdeyken yapilabilecke belkide en ii sey durumun vahimiyetini unutmani saglicak bir kac dusunce serileri.belkide hic bir sekilde gucumun yetismeyecek olusu durumu gariplestirdi.her zman ki gibi yine yok olmakla var olmak arasinda surunuyorum.galiba hayata karsi direnmekte vazgecenlerden-dusuncesiz insanlardan-olma yolunda bana hayat acilar cektirior.belkide artik benimde kotu olmam gerkeior belkide bnmde kalp kirmam gerekior bilmiyorum.gunesi dogurani belkide sevgilide aramam yanlistir belkide sevmem gerekeni kendimden cok sevmemliyim.galiba kaybediorum her zmn.sevilmiyecek olusumu aklima getirmeme gerek yok cunku aklimdan cikmior.cikmayisin sonucu belkide beni bole yapan oluyor.kisir dongunun kirilacagini dusunmek belkide imkansizligi dusunmektir.ama sunu biliorum kisir dongum surkeli bnei ezicek daralcak genislemicek ve sonunda kisir dongunun beni bogmasiyla son bulucak belkide su dunya.....yazilarin bile bu kadar sacma olacagini bnm icin hic dusunmemistim boslugun yansimasi konustu...
wampireswillneverhurtyou

wampireswillneverhurtyou

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:25 pm

harikaaa
oursuicide1
sad
oursuicide1

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:29 pm

harbiden mi
sytan_i
vuuu
vuuu
sytan_i

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 8:37 pm

SEn gittin ruhumu çalarak, arkanda bir hiç bırakarak.Ruhum yok şimdi.Göz yaşlarım besliyor benliğimi.açtığın yaraları kapatıyor yavaş yavas.. canımı yakarak..Ama olmuyor kapansada görünen yaralar içmde bir acı var hala..Ya ölüme bir adım daha yaklaşmamnın yada ölümün acısı bu götüren beni hayattan sesizce...Bilmiyorum neler oluyor ban anlam vermeden öylece bekliorum...Ama sanırım teslim ediyorum bedenimi sesizce....Sonra birden hayır diorum böyle ölemem direniyorum.. sonra birden kesiliyor göz yaşlarım...Anlıyorum benim ruhumu çalmamışsın sen... sen sadece büyük bi yara bırakmışsın hem ruhuma hem içime işleyen...Anlıyorum kalbimeki bu tanımsızlığı ve acıyı yaratan şey içimdeki sen !!!

ben ysdım blmiorm gsel mi oldu ktümü oldu brden geldi yzdım .. Very Happy beenirsinis umarım... Question Exclamation confused
sytan_i
vuuu
vuuu
sytan_i

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 11:59 am

x(( kmse youm ysmamaıss x((
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 11:17 am

aaa çoq gusel olmush meleem...bn giremioum yine buaralar Sad
sytan_i
vuuu
vuuu
sytan_i

Yazılarınız!! Empty
MesajKonu: Geri: Yazılarınız!!   Yazılarınız!! Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 12:55 pm

saol meleqmm xD

Yazılarınız!!
1 sayfadaki 1 sayfası