Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bittim

4 posters
YazarMesaj
wampireswillneverhurtyou

wampireswillneverhurtyou

Bittim Empty
MesajKonu: Bittim   Bittim Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:24 pm

Benim çok olmuştur böyle şeyler, eminim hepinizin başına da gelmiştir, öyle bi şey oldu ki 10 yıl yaşlandınız...Çöktünüz, bütün enerjinizi çekip aldı b olay..
Mesela ben çok yakın zamanda bi arkadaş grubuyla sinemaya gitmiştim.Ama küs olduğum bi çocuk da ordaydı pale ben konuşuodum birisiyle sora karşımdaki bi espri yaptı gülmeye başladım ve çok eğleniorm iiki gelmişm.Küs olduu çocukda çok yakınaydı.Ve birdenbire ağzından şu kelimeler döküldü:
Eğlenmeni istemiorm.
Resmen o anda çöktüm..Enerjim çekildi o gün boyunca bi daa hiç gülmedim somurttum hep (normal bişe aslında somurtmam ama nese..)Bu kdr üzülmemin sebebi arkadaşımın hr ne kdr küs olsk ble deer verdim brisi olmasıydı...Sonuç olarak barıştık ama bu sahne hafızamdan hiç silinmicek ve beni 10 yıl yaşlandıran sebepler arasında liste başı olmya aday
oursuicide1
sad
oursuicide1

Bittim Empty
MesajKonu: Geri: Bittim   Bittim Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:34 pm

benim bittim demedigim olay aslinda biraz az anlatsam belki size farkli gelir ama bnm icin cokturcu bisey
My Sad Angel
vuuu
vuuu
My Sad Angel

Bittim Empty
MesajKonu: Geri: Bittim   Bittim Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 8:10 am

daha geçen gün 7 yıllık arkadaşım dediğim sırf onun yüzünden 3. sınıftayken parmağama cam batırdığım başka bi arkadaşın boynuna bile sarıldığım kişi beni yüzüstü bırakıp gitti sadece saçma şeyler yüzünden sonrada dierleriyle beraber benimle dalga geçti uzaylı dedi salak dedi ama hiçbiri 7 senelik arkadaşlığı bu kadar yıpratması kadar üzmedi bittim dedim artık sen benim için bende yaşam için bittim arkadaşlık bi masal adı herkeste bulunan ama kitapçıya gittiğimde hep bitmiş olan...
PiNq

PiNq

Bittim Empty
MesajKonu: Geri: Bittim   Bittim Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 9:09 pm

yzın tanıştıım ve çoq hoşuma giden bi çocuq vardı...bni sefdiinini sanıodm...sonnra en yaqın arkı gelip tklif etti...ona sordum^o nerde^die...^o mu o senn ynında elini tuttuun kız vrdı yha onun ynnda^ (en yaqın arkm)o an kumsala gttm hiç unutmuorm 5 austos o teklf edn çocqta gldi dizine yttm aladm...bitti gitii diodm sonra krşıma çıktı ve bni unutamadıını söledi meer bni sefiomş...ama oLmadı çnqü en yakın arkmla çıqtı ve arkm onu sefiodu...ama bnde unutamadm ama unutmaqtn bşka çarm klmadı....
oursuicide1
sad
oursuicide1

Bittim Empty
MesajKonu: Geri: Bittim   Bittim Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 9:24 pm

ouww kotumuj

Bittim
1 sayfadaki 1 sayfası