Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bizimkisi...

+2
BubbleBee*
oursuicide1
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
oursuicide1
sad
oursuicide1

Bizimkisi... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 6:31 pm

yaa herkes ole burda herkes muhtesem ama intaarr arkadasim biliorsun senin yazilarina nasil bittigimi okadar ki sussuzluktan olen birini suyun bekledigi gibi senin yazilarin bu derece beni etkiledi anla cok seviom ....snin yazilarinda bnm icin muhtesem oluyor...acikcasi snn ilham kayanagin daha derin ondan daha guzel seyler koyuyorsun benmkisi bostan bisey okadar guzel seyler koyamiom .....by the way my suicide friend you are such an increbdile and talented person too.i can always wait for your works....be happy just for good things even they are in our dreams
darkgw
zipzipp
zipzipp
darkgw

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 10:38 pm

ya cok saol xD mutlu oluorm xD inthar arkadasm bnm ilham kaynaklarımın yarısı öldü xD (bunu sölemek cok kolaymıs gibi görünüo ) onn için deişme gibi bi durumu yok sadece yaşayamadıımız günlerde neler olurdu die düşünmem yetio xD bu arada teskkür edeirm beendiiniz için beyefendi xD cok sewiniorm şahsen xD ayrıca bnde snnkileri seviorm hatta böle bi defter var bnde beendiklerimi yazıorm oraya arkadaslarmdan fln bi kaç tane snnkilerinden koydm (öle koloay kkolay beenmem bnnn ) Very Happy he is my suicide friend and we'll be happy in our suicide romance xD
EmO4life! </3
zipzipp
zipzipp
EmO4life! </3

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 12:32 pm

aranıza giriorum ama artık kusura bakmayın...

ilham kaynaı olmassa şiir yasmak güçleşir...ilham perisi gelio arada aklıma bişyler getirio..sizin aklınısa getirende ilham perisi...ama duyguları geçmişten alıorus...acıyı geçmişten,cümleleri de ilham perisinden alıorus..
oursuicide1
sad
oursuicide1

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 7:07 pm

bakın sımdı ben sole yazıom ılham perısı gerınce yok sımdı deıl demıom tualettemı gelıor yanıma defter alıpr gırıp yazı yazıom uyurken mı gelıor hemen kalkıp karalıom yururken mı gelıor durup yazıom bence engellemeyın ılham perılerınızı bırakın aksın cumleler elınızden bu arada sıla hanım bılıom durumunuz coook zor ama sızı takdır edıom ben sızın yerınızde olmayı dusunemıom ayrıca sızı cok takdır edıom bunu da soylemek ısterım hanımefendı ayrıca cok sevındım benım sıırlerımıde koydugum ıcın ay sefındırık oldum kusura bakmayın afedersınz ozur dıelrımm
BubbleBee*
Emod
Emod
BubbleBee*

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 15, 2007 6:43 pm

bnde bir cumle hmen..
sen karanlıkta kaybolan hayallerini ararken bitmişti benim masalım..
PiNq

PiNq

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 9:20 pm

bıktım.. Butun bir gun aydınlıkken yokluklarına. Alıstım gece oLunca sefgi oyunlarına
oursuicide1
sad
oursuicide1

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 9:48 pm

olup dırılıslerımle doldu sensız sabahlarımda su hayatım
My Sad Angel
vuuu
vuuu
My Sad Angel

MesajKonu: Geri: Bizimkisi...   Bizimkisi... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2008 9:45 am

her ölüm gömerken beni dha derine ben uzaklaşırdım senden ve günışığından

Bizimkisi...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2